Back to All Events

Letní kino Be2Can | Fabrika (premiéra)

Premiéra!

Gauč ve Stromovce je hrdou letní scénou Be2Can, výběrové přehlídky prvotřídních festivalových snímků ze tří nejprestižnějších světových festivalů, které v běžné distribuci chybí.

FABRIKA / JURIJ BYKOV / PREMIÉRA

„Kde je spravedlnost?”

Na předměstí ruského maloměsta stojí polorozpadlá fabrika. Mnozí zaměstnanci v ní začali pracovat ještě před tím, než původně státní podnik prošel kapitalistickou privatizací. Když místní oligarcha a majitel továrny Kalugin (Andrej Smoljakov) oznámí bankrot, skupina dělníků, kteří už několik měsíců nedostali výplatu, se rozhodne Kalugina unést a požadovat výkupné.

Pod vedením záhadného Alexeje (Denis Švedov), jehož motivy jsou více než nejasné, se celá akce brzy vymkne kontrole. Kaluginova soukromá ochranka a policejní útvar rychlého nasazení obklíčí budovu. Dělníci jsou v pasti, hodiny tikají a spojenectví se začínají rozpadat...   

Režie: Jurij Bykov
Hrají: Denis Švedov, Vladislav Abašin, Andrej Smoljakov, Kirill Poluchin, Alexandr Bucharov, Dmitrij Kuličkov, Ivan Jankovskij, Jurij Tarasov, Pjotr Barančejev, Alexandr Vorobjov, Alexej Komaško, Sergej Sosnovskij, Boris Něvzorov, Oleg Almazov, Alexandr Baširov, Alexej Faddějev, Ilja Sokolovskij
Trailer: https://youtu.be/U9MCvyCIpIQ

Film je v ruštině s českými titulky.

Vstupenky: http://bit.ly/FabrikaPremiera

Další projekce Letního kina Be2Can, vždy ve čtvrtek od 21:00:

5. 9. HOLUB SEDĚL NA VĚTVI A ROZMÝŠLEL O ŽIVOTĚ
12. 9. ZDALEKA

V případě nepřízně počasí si jako letní prostor vyhrazujeme právo akci zrušit nebo přesunout, nicméně deky a střechu máme.

Earlier Event: August 27
Salsa tančírny na Gauči