Back to All Events

Letní kino Be2Can | O těle a duši

Gauč ve Stromovce je hrdou letní scénou @Be2Can, výběrové přehlídky prvotřídních festivalových snímků ze tří nejprestižnějších světových festivalů, které v běžné distribuci chybí.

O TĚLE A DUŠI / ILDIKÓ ENYEDI / ZLATÝ MEDVĚD, BERLINÁLE 2017

„Dva lidé, jeden sen”

Nekonvenční love story dvou odlišně zmrzačených lidí: stárnoucího finančního ředitele jatek, jemuž tělesný handicap brání v navázání bližšího vztahu a mladé uzavřené kvalitářky masa s dokonalou pamětí, ale nepřekonatelnou fobií z tělesného kontaktu i potenciálního citového vzplanutí. Oba hrdinové, postupně ohromováni zjištěním, že sdílejí totožné sny (v nichž jsou laní a jelenem uprostřed zasněženého lesa), se je následně pokoušejí společně naplnit. Lehce excentrická, taktilní i odtažitá romance s prvky všednodenního dramatu a černé komedie sugestivně tematizuje dualitu bdělosti a snění, zvířeckosti a humanity, duše a těla.   

Režie: Ildikó Enyedi
Hrají: Morcsányi Géza, Alexandra Borbély, Zoltán Schneider, Ervin Nagy, Attila Fritz, Rozi Székely, Nóra Rainer-Micsinyei, Zsuzsa Járó
Trailer: https://youtu.be/DcTM6Bh4EL0

Film je v maďarštině s českými titulky.

Vstupenky: http://bit.ly/OTeleaDusi

Další projekce Letního kina Be2Can, vždy ve čtvrtek od 21:00:

29. 8. FABRIKA - premiéra
5. 9. HOLUB SEDĚL NA VĚTVI A ROZMÝŠLEL O ŽIVOTĚ

V případě nepřízně počasí si jako letní prostor vyhrazujeme právo akci zrušit nebo přesunout, nicméně deky a střechu máme.

Earlier Event: August 20
Salsa tančírny na Gauči
Later Event: August 23
MALALATA Daytime Party | Praha