Back to All Events

Letní kino Be2Can | Tady to musí být

  • Gauč ve Stromovce Výstaviště Praha 7 Czech Republic (map)

Gauč ve Stromovce je hrdou letní scénou Be2Can, výběrové přehlídky prvotřídních festivalových snímků ze tří nejprestižnějších světových festivalů, které v běžné distribuci chybí.

TADY TO MUSÍ BÝT / PAOLO SORRENTINO / MFF CANNES 2011 – CENA EKUMENICKÉ POROTY

Nikdy pro peníze. Vždy jen pro lásku.

Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne zjišťuje, že jeho otec byl celý život posedlý jednou věcí: vyhledat postu za pokoření, které utrpěl v koncentračním táboře v Polsku. Cheyenne se rozhodne pokračovat tam, kde jeho otec skončil a vydává se na cestu napříč Amerikou.

Režie: Paolo Sorrentino
Hrají: Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch, Eve Hewson, Kerry Condon
Trailer: https://youtu.be/_TWzxvJtzGk

Film je v angličtině s českými titulky.

Vstupenky v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/tady-to-musi-byt/htme/

Další projekce Letního kina Be2Can, vždy ve čtvrtek od 21:00:

30.5. ZÁHADA SILVER LAKE
6.6.  FAUST

V případě nepřízně počasí akci budeme muset zrušit či přesunout na jiný termín. Jsme letní prostor, nebylo by vám u nás hezky.

 

#EnglishFriendly

We are proud summer cinema of the Be2Can, a selection of very finest films from three of the world's most prestigious festivals, which are missing in regular distribution.

 

THIS MUST BE THE PLACE / PAOLO SORRENTINO / IFF CANNES 2011 – ECUMENICAL JURY MAIN PRIZE

Never for money. Allways for love.

Cheyenne, a wealthy former rock star, now bored and jaded in his retirement embarks on a quest to find his father's persecutor, an ex-Nazi war criminal now hiding out in the U.S. Learning his father is close to death, he travels to New York in the hope of being reconciled with him during his final hours, only to arrive too late. Having been estranged for over 30 years, it is only now in death that he learns the true extent of his father's humiliation in Auschwitz at the hands of former SS Officer Aloise Muller - an event he is determined to avenge. So begins a life-altering journey across the heartland of America to track down and confront his father's nemesis. As his quest unfolds, Cheyenne is reawakened by the people he encounters and his journey is transformed into one of reconciliation and self discovery. As his date with destiny arrives and he tracks down Muller, Cheyenne must finally decide if it is redemption he seeks ...

Directed by: Paolo Sorrentino
Starring: Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch, Eve Hewson, Kerry Condon
Trailer: https://youtu.be/_TWzxvJtzGk

The film is in English with Czech subtitles.
Tickets on GoOut: https://goout.net/cs/listky/tady-to-musi-byt/htme/

In case of bad weather the projection will be moved or rescheduled.

Earlier Event: May 9
Svět knihy na Gauči
Later Event: May 25
dj arnii (GE) | downtempo