Back to All Events

Nerez & Lucia na Gauči

  • Gauč ve Stromovce Výstaviště 415 Praha 7 Česko (map)

25. června přivítáme na Gauči legendární uskupení NEREZ & LUCIA

Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili s vynikající zpěvačkou Luciou Šoralovou a společně obnovují skupinu Nerez, tentokrát pod názvem NEREZ & LUCIA. V programu uslyšíte klasické hity Nerez, ale i novinky z alba NEREZ & LUCIA, které vyšlo na jaře u společnosti Warner Music. 

Skupina vystupuje ve složení Lucia Šoralová - zpěv, Vít Sázavský - kytara, viola a zpěv, Zdeněk Vřešťál - kytara a zpěv, Robert Fischmann - flétny, perkuse, klavír, zpěv, David Lomič - akordeon a Gregorian Brun - kontrabas. Existují zde jasné paralely s původní skupinou Nerez - i tentokrát jsou autory nových skladeb zpěvačka Lucia Šoralová a kytarista Zdeněk Vřešťál, jejich písně aranžuje Vít Sázavský a styl kapely není svázán žádnou žánrovou "krabičkou"... Texty v češtině, slovenštině, hebrejštině nebo srbochorvatštině a muzika od čistého folku až po čardáš, blues, rock nebo jazz.

Start 20:00
Vstupenky v síti GoOut: https://goout.net/cs/koncerty/nerez-and-lucia/sxwfe/+qklgm/
předprodej: 330 Kč
na místě: 430 Kč

V případě nepřízně počasí akci budeme muset zrušit či přesunout na jiný termín. Jsme letní prostor, nebylo by vám u nás hezky. 

Earlier Event: June 25
Divadlo pro děti
Later Event: June 27
Letní kino Be2Can | Neon Demon