Back to All Events

The Adams

  • Gauč ve Stromovce Výstaviště 415 Praha 7 Česko (map)

Toto  neobvyklé hudební těleso se Vám představuje jedinečnou interpretací známých i méně známých skladeb světových autorů v zajímavé úpravě pro akustickou kytaru, klavír a tři vokály.

VSTUP ZDARMA
Start 20:00

V průběhu vystoupení Vás příjemně naladí písněmi od autorů jako jsou např. Norah Jones, Sting, Adele, Alicia Keys, The Beatles, Stevie Wonder, Phil Collins, Eric Clapton, Elvis Presley a další, strhne v rytmu Rock&Rollu a Blues.

Za dobu své existence The Adams vystoupili na celé řadě prestižních společenských akcí, jako např. Filmový festival Karlovy Vary, večer Česko Italské obchodní komory,  Slavnostní vyhlášení anket neprofesionálního fotbalu za rok 2013 na Žofíně, Mezinárodní konference After Sales ŠKODA Auto, SaSaZu či vystoupení pro českou fotbalovou reprezentaci během Eura 2012 v Polsku. Kapela také zpříjemnila svým vystoupením nejeden svatební obřad, či večeři a bylo jí ctí hrát i na soukromých oslavách osobností českého showbyznysu a sportu. Trvale také spolupracuje s prestižními restauracemi a hotely, jako například Chateau Mcely, Hotel Kempinski, Barock, Kobe, Cantinetta Fiorentina.

 

Šárka Adámková : zpěv, klavír

David Schaffer: zpěv

Michal Gregor : akustická kytara, zpěv

Earlier Event: July 12
DJs na Gauči: Groovyluvah
Later Event: July 15
Salsa tančírny na Gauči